Oferta ubezpieczeń online

Polisy online oferuje dla naszego banku Superpolisa Ubezpieczenia.

Poznaj możliwości ubezpieczenia przez Internet. Prosto ze strony naszego banku przejdziesz do porównywarki, wybierzesz najlepszą dla siebie ofertę, kupisz i opłacisz polisę nie wychodząc z domu.

Nasz Partner – Superpolisa Ubezpieczenia jest jednym z wiodących w Polsce pośredników ubezpieczeniowych. Klientom naszego banku oferuje w sprzedaży przez Internet ubezpieczania różnych Towarzystw i marek np. MTU, Proama, Link4, Uniqa czy YCD – ubezpieczenia dla młodych.

Celem porównywarki jest dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb, zapewnienie szerokiego wyboru ochrony, a także bezpieczeństwa i komfortu przy zakupie ubezpieczenia bez wychodzenia z domu przez 24h/7dni.

Oferujemy ubezpieczenia:

Poniżej możesz wybrać rodzaj ubezpieczenia, którego potrzebujesz i łatwo przejść do porównywarki online.

Ubezpieczenia turystyczne

Polisa turystyczna to niezbędny element każdego wyjazdu za granicę.

Ubezpieczenia turystyczne

Polisa turystyczna to niezbędny element każdego wyjazdu za granicę.

Podstawowym celem polisy jest zapewnienie pomocy organizacyjnej (Assistance), finansowej (zwrot kosztów) oraz medycznej (ubezpieczenie kosztów leczenia) w razie wypadku za granicą. Ochrona obejmuje m.in pomoc assistance, zwrot kosztów i pomoc medyczną w razie potrzeby lub nagłej sytuacji. Dodatkowo ochroną objęty jest bagaż lub wsparcie w razie problemów w podróży.

Polisy komunikacyjne

Obowiązkowe polisy OC oraz dobrowolne AutoCasco

Polisy komunikacyjne

Oferujemy szeroki wybór ofert dla obowiązkowych polis OC dla Twojego pojazdu. 

Możesz również uzupełnić polisę OC o ubezpieczenia dobrowolne Autocasco, NNW, Assistance.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie Twojego domu lub mieszkania

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie domu lub mieszkania pozwala objąć ochroną przed zdarzeniami losowymi, awarią czy wandalizmem zarówno nieruchomość jak i jej wyposażenie.

Ubezpieczenia nieruchomości można rozszerzyć o ubezpieczenie Assistance, które zapewnia pomoc fachowców w przypadku awarii, oraz odpowiedzialności cywilnej (OC) w życiu prywatnym, które zapewnia odszkodowanie w przypadku szkód wyrządzonych przez ubezpieczonych osobom trzecim.

Dlaczego warto?

Indywidualnie dobrana oferta

Zaufani ubezpieczyciele

Bez wychodzenia domu

Wszystko w jednym miejscu

Korzystne ceny i oferty specjalne

Bezpiecznie, szybko i wygodnie